10 °C Ankara, TR
4 Aralık 2021

Instagram yapılan eski yorumları görme

Instagram kullanıcıları hesaplarının ayarlar kısmından daha evvel beğendikleri fotoğrafları görüntüleye biliyorlar. Çoğu instagram kullanıcısı, beğendikleri fotoğraf geçmişlerine ulaşabildikleri gibi yapmış oldukları yorum geçmişine de ulaşmak istiyor.

Instagram eski yorumların tamamı görülür mü? Instagram yapılan yorumlar nasıl görülür? instagram yorum geçmişi görüntüleme nasıl yapılır? Instagram toplu yorum silme olur mu?

Instagram kullanıcıları hesaplarının ayarlar kısmından daha evvel beğendikleri fotoğrafları görüntüleye biliyorlar. Çoğu instagram kullanıcısı, beğendikleri fotoğraf geçmişlerine ulaşabildikleri gibi yapmış oldukları yorum geçmişine de ulaşmak istiyor. Yorum geçmişine, beğeni geçmişine ulaşmak kadar kolay olmasa da bir yöntemle ulaşılıyor. Şimdi yorum geçmişinin tamamına ulaşabilmek için gerçekleştirmeniz gereken işlem adımlarını açıklıyoruz…

Geçmiş yorumlarım nasıl görülür?

Instagram geçmiş yorumların tamamına ulaşabilmek için “Instagram Verileri” menüsünü kullanacağız. Bunun için öncelikle buraya tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Giriş işlemi sonrasında instagram verilerinizin gönderilmesini istediğiniz instagram kayıt e-mail adresini ilgili alana yazarak ilerleyin. İşlem sonrasında yaklaşık 5-10 dk’lık süreçte instagram verileriniz hazır hale gelecek ve e-mail adresinize verilerinizi indirebileceğiniz bir link gönderilecek. Bu linki 4 günlük bir süre içinde kullanabilirsiniz. 4 gün içinde linki kullanmadığınız takdirde link pasif hale gelecek ve yeniden indirme bağlantısı istemek zorunda kalacaksınız.

Gönderilen indirme linkini kullanarak verilerinizi bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirin. İndirdiğiniz veriler dosyanızın içerisinde bulunan “Comments.json” isimli dosyayı metin editörü programınız aracılığıyla açın.

Açtığınız dosyada hesabınızı kullanarak daha evvel yaptığınız yorumların tamamını tarih ve saat ayrıntıları ile görebilirsiniz.

Benzer İçerik

Instagram Reels nedir?

Ana hatları itibari ile TikTok ile benzerlik gösteren uygulama sayesinde kısa videolar oluşturarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Instagram toplu fotoğraf video indirme programsız

Sosyal medya platformlarının en popülerleri arasında yer alan instagram ‘da kullanıcılar bazen kendi, bazende bir tanıdığının albümlerini toplu olarak indirme gereksinimi duyarlar. İçeriğimizde bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenlerle alakalı detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir