10 °C Ankara, TR
4 Aralık 2021

Instagram ‘da şifresiz takibi bırakanları görme

Instagram’da takip edilen kullanıcıların sizi takip edip etmediğini görmek için birden farklı yöntem bulunuyor. Bu noktada instagram takip etmeyenleri toplu silme / takip etmeyenleri toplu görme programı oldukça tercih ediliyor.

instagram takibi bırakanlar

Instagram takibi bırakanlar yani unfollow terimi gün geçtikçe daha fazla merak edilen bir kelime halini alıyor. Twitter’da sizi takip etmeyen kullanıcıları görebiliyorken Instagram’da henüz böyle bir özellik bulunmuyor. Bu sebeple kullanıcılar Instagram takipi bırakanları görme takip etmeyenleri görme konularında sorun yaşıyor. Takip edilen kullanıcıların sizi takip edip etmediğini görmek için birden farklı yöntem bulunuyor. Bu noktada instagram takip etmeyenleri toplu silme / takip etmeyenleri toplu görme programı oldukça tercih ediliyor.

Fakat bu tarz üçüncü parti program instagramın resmi uygulamaları olmadığı için güvenlik açısından oldukça dikkatli davranmanızda fayda bulunuyor. Bu sebeple tavsiye edeceğimiz programlar kullanıcıları tarafından olumlu yorum alsalar da sorumluluk kabul etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Iphone ‘da instagram takip etmeyenleri bulma / nasıl bulurum

IOS kullanıcılarının instagram takip etmeyenleri bulma ve toplu takipten çıkma işlemi için kullanabilecekleri iki farklı program bulunuyor. Bu uygulamalarının isimleri Instagram için Followers+ ve Twitly for Instagram & Twitter ‘dır. Her iki mobil uygulamanın da çalışma sistemi oldukça basittir. Mobil uygulamayı app store aracılığı ile indirdikten sonra hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş sonrasında hesabınızın kısa bir analizi yapıldıktan sonra Instagram Takibi Bırakanlar / Lost Followers menüsünden hesabınızı takip etmeyi bırakanları görebileceksiniz.

Android ‘de instagram takibi bırakanlar görme / nasıl bulurum

Google play store ‘da app store ‘a nazaran çok daha fazla seçenek bulunuyor. Buradaki seçeneklerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta güvenilirlik olmalıdır. Kullanıcı yorumları ve uygulama puanlarını dikkate almanızı tavsiye ederiz. En başta da belirttiğimiz gibi bu noktada sorumluluk almıyoruz.

Burada kullanıcı yorumları ve uygulama puanını göz önüne aldığımızda Ana.ly – Takipçi Analizi for Instagram uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Uygulama yukarı app store için bahsettiğimiz uygulamalar ile aynı mantıkta çalışıyor. Uygulamaya hesabınızla giriş yaparak Takip Ettiğiniz Ama Sizi Takip Etmeyenler menüsünü kullanarak takip etmeyen kullanıcıları görebilirsiniz.

instagram takibi bırakanlar

Instagram UNF ne demek

Bazı instagram kullanıcılarının biyoğrafilerine yazdıkları UNF / Unfollow kelimesi “Takibi bırakırsan ben de takibi bırakırım” anlamına geliyor. Bu terimi kullanan hesaplar genelde takipçi odaklı paylaşım yaptıkları takipçilerinde bulunmayan kullanıcıları takipten çıkarabiliyorlar.

Sizin de kullandığınız instagramda takibi bırakanları ya da takip etmeyenleri görme programları varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerik

Instagram dondurma, silme ve aktif etme

Instagram kullanıcıları farklı sebeplerle dönem dönem hesaplarını geçici olarak dondurmak ve sonrasında aktif etmek gereği hissederler. Bu istekleri karşılamak için instagram hesabı komple silme ya da hesabı dondurma seçeneği ile bu talepleri karşılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir