10 °C Ankara, TR
4 Aralık 2021

Netflix 30 günlük deneme aboneliği uygulaması yeniden başladı

Netflix, daha evvel ‘kötüye kullanım’ gerekçesi ile ülkemiz için kaldırdığı deneme aboneliği uygulamasını yeniden başlattığını duyurdu. Fakat bu seferki deneme üyeliğinde eskisine göre ufak bir fark var…

Netflix deneme aboneliği var mı? Netflix 30 gün deneme oluyor mu? Netflix ücretsiz deneme uygulaması var mı? Netflix deneme sürümü aktif mi?

Netflix, daha evvel ‘kötüye kullanım’ gerekçesi ile ülkemiz için kaldırdığı deneme aboneliği uygulamasını yeniden başlattığını duyurdu. Fakat bu seferki deneme üyeliğinde eskisine göre ufak bir fark var…

Bütün dünyada en büyük online dizi ve film izleme platformu olarak gösterilen Netflix, deneme sürümü uygulamasını yeniden başlattı. 30 günlük deneme sürümünün kullanılabilmesi için paket içeriğine göre 0,20 ila 1,99 TL arasında bir ödeme yapılması gerekiyor.

Sadece daha evvel üyeliği olmayan yeni aboneler faydalanabilecek

Yeniden başlayan deneme aboneliği hizmetinden faydalanabilmek için yeni abone olma şartı bulunuyor. Daha evvel hiç abonelik gerçekleştirmemiş e-mail adresi ve kredi kartı bilgileri ile üyelik başlatılabilir. Böylece aboneler çok ufak bir miktar ile Netflix’i 1 ay deneyecek. 1 ayın sonunda uygulamadan memnun olmayan kullanıcılar aboneliği iptal ettirebileceği gibi memnun kalan kullanıcılarda standart paket fiyatı üzerinden aboneliklerine devam edebilecekler.

Deneme aboneliği hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Netflix’i 30 gün boyunca ücretsiz denebilecek kadar küçük bir miktar ile denemek için öncelikle buraya tıklayarak uygulamanın resmi sayfasına gitmelisiniz.

Kayıt sayfasında e-posta adresinizi ekleyerek bir sonraki ekrana geçmeli, bir sonraki ekranda da aboneliğiniz için bir parola belirlemelisiniz.

Daha sonra planları görüntüleyeceğiniz ekrandan aboneliğiniz için istediğiniz planı seçerek işleme devam etmelisiniz.

Dana sonra isminiz ve kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Dene süresinin bitimine 3 gün kala Netflix bir bildirim gönderir. Bildirimi dikkate almadığınız takdirde sonraki aylarda Netflix’in otomatik çekimler yapacağını belirtmekte fayda var.

Benzer İçerik

Netflix Squid Game Konusu Nedir? Squid Game 2. Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek? İzle ve İndir İçin Ne Yapılmalı?

Netflix’in dizisi Squid Game dünya çapında büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyada da viral olan Squid Game’de, hayatları boyunca maddi olarak zorlanan 456 kişinin hayatta kalma yarışmasına davet edilmesi ve bu davet sonucunda gelişen olaylar işleniyor. Peki, Netflix Squid Game konusu nedir, Squid Game oyuncuları kimler? Squid Game 2. Yeni sezon ne zaman gelecek? İşte detaylar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir