10 °C Ankara, TR
4 Aralık 2021

TEB, Müşteri İlişkileri Temsilcisi Alımı Yapıyor

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ankara birimlerinde görevlendirilmek üzere Müşteri İlişkileri Temsilcisi alımı gerçekleştiriyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel nitelikler:

  • Ankara’da ikamet eden,
  • Lisans ve/veya ön lisans mezunu,
  • Pozitif, yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün,
  • Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı,
  • Teknolojik ürünlerin (tablet, akıllı telefon ve uygulamaları) kullanımına yatkın,
  • Takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,

Adayların başvurularını bekliyoruz.

İŞ TANIMI

TEB müşterisi olmak için bankamıza ulaşan müşterileri kararlaştırılan randevu saatinde müşteri (iş ya da ev) adresinde ziyaret ederek kimlik tespitinin yapılması, gerekli evrakın teslim alınması, hizmetler ile ilgili detaylı bilgi verilmesi, hoş geldiniz paketinin teslimi ve gün boyunca toplanan ıslak imzalı evrakın gün sonunda belirlenen noktaya ulaştırılması.

Başvuru için tıklayınız.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen stratejik ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Yalnızca finansal anlamda büyümeye değil verimliliğe de odaklanarak tüm paydaşları için daha fazla değer yaratmayı hedefleyen TEB, KOBİ’lerden kadın patronlara, finansal okuryazarlıktan girişimciliğe, inovasyondan spora kadar geniş bir alanda sorumluluk bilinciyle projelerini hayata geçirerek hem TEB markası hem de Türkiye’ye değer katmayı sürdürmektedir.

Benzer İçerik

Ankara Büyükşehir Belediyesi 150 itfaiye eri alacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na itfaiye Eri alımı yapılacaktır. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş […]

Yükseköğretim Kalite Kurulu Memur Alımı Yapıyor

YÜKSEKÖĞRETİM KALİTE KURULU BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI İlan Bilgileri Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığından657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Başkanlığımızda istihdam edilmek üzere 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, 5 (beş) adet […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir