21 °C Istanbul, TR
28 Ekim 2020

Instagram toplu fotoğraf video indirme programsız

Sosyal medya platformlarının en popülerleri arasında yer alan instagram ‘da kullanıcılar bazen kendi, bazende bir tanıdığının albümlerini toplu olarak indirme gereksinimi duyarlar. İçeriğimizde bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenlerle alakalı detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

Instagram online toplu fotoğraf indirme nasıl yapılır? Instagram toplu video nereden indirebilirim? Instagram toplu foto indirme… Instagram programsız hikaye indirme nasıl indirilir? Instagram başka kullanıcının fotoğraflarını toplu indirme nereden yaparım? Siz de yukarıdaki bir ya da daha fazla sorunun yanıtını merak ediyorsanız işte bu haber sizin için hazırlandı.

Sosyal medya platformlarının en popülerleri arasında yer alan instagram ‘da kullanıcılar bazen kendi, bazende bir tanıdığının albümlerini toplu olarak indirme gereksinimi duyarlar. İçeriğimizde bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenlerle alakalı detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

Instagram resim, video ve hikayelerini indirmek için hizmet veren ücretli yazılımlar mevcut. Basit ve yıllık ödeme şeklinde hizmet veren bu uygulamalar kolaylıkla istenileni gerçekleştirse de ücretli olması nedeni ile bir çok kullanıcının da faydalanamadığı bir sistem. Biz ise hem online hem de ücretsiz bir şekilde bu hizmetten nasıl faydalanacağız bundan bahsedeceğiz.

İndirme işlemine başlamadan önce buna dikkat etmelisiniz

Bir instagram kullanıcısının fotoğraf ya da videolarını indirmek istiyorsanız burada dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli madde o kullanıcının hesabının “herkese açık” olması gerektiğidir. Herkese açık hesabı olmayan kullanıcının verilerini indirmek ücretsiz uygulamalarda şu an için mümkün değil. Gizli hesabı bulunan kullanıcıların fotoğraf ve videolarını sadece bir kaç ücretli üçüncü parti uygulamalar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Intagram toplu fotoğraf, video ve hikaye indirme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle buraya tıklayın. Açılan ekranda ki ilgili bölüme indirmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazın. “Download” butonuna bastıktan sonra açılan ekranda kullanıcısının fotoğrafları, videoları, hikayeleri gibi detayları görüntüleyebileceksiniz. Daha sonra indirmek istediğiniz seçeneğin üzerine gelip tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Aklınıza takılan veya gerçekleştiremediğiniz işlem adımları ile alakalı yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik

instagram takibi bırakanlar

Instagram ‘da şifresiz takibi bırakanları görme

Instagram’da takip edilen kullanıcıların sizi takip edip etmediğini görmek için birden farklı yöntem bulunuyor. Bu noktada instagram takip etmeyenleri toplu silme / takip etmeyenleri toplu görme programı oldukça tercih ediliyor.

Instagram Reels nedir?

Ana hatları itibari ile TikTok ile benzerlik gösteren uygulama sayesinde kısa videolar oluşturarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir