20 °C Istanbul, TR
28 Ekim 2020

Instagram dondurma, silme ve aktif etme

Instagram kullanıcıları farklı sebeplerle dönem dönem hesaplarını geçici olarak dondurmak ve sonrasında aktif etmek gereği hissederler. Bu istekleri karşılamak için instagram hesabı komple silme ya da hesabı dondurma seçeneği ile bu talepleri karşılar

Instagram hesabımı nasıl dondururum? Instagram silme nasıl yapılır? Instagram hesabı kapatma nereden yapılıyor? Instagram hesabımı pasifleştirmek istiyorum. Instagram hesabı aktif etme nasıl yapılır? Donmuş instagram hesabı nasıl aktifleştirilir? Yukarıda sorulara yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Instagram kullanıcıları farklı sebeplerle dönem dönem hesaplarını geçici olarak dondurmak ve sonrasında aktif etmek gereği hissederler. Bu istekleri karşılamak için instagram hesabı komple silme ya da hesabı dondurma seçeneği ile bu talepleri karşılar. Bilmeniz gereken bir diğer nokta ise hesabı sildiğiniz zaten geri dönüşünün olmadığı ve bütün verilerin silindiği, dondurduğunuz zaman ise istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde profilinizi eski haline getirebileceğinizdir.

Instagram hesabı nasıl dondurulur

Hesabı yeniden aktif etme işleminden bahsetmeden evvel instagram hesabınızı nasıl donduracağını belirtmekte fayda var. Instagram internet sayfası üzerinde yer alan “Hesabını Geçici Olarak Kapat” menüsünü kullanarak neden kapattığınızı belirtip hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesap siz tekrar aktif edinceye kadar pasif durumda kalacak, aramalarda veya paylaşımlarda gözükmeyecektir.

Dondurulmuş instagram hesabı nasıl açılır

Hesabını geçici olarak kapatan kullanıcı belirli bir sürenin sonunda hesabı tekrar aktif hale getirmek ve kullanmak isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken ise aslında çok basit… Daha evvel dondurduğu hesabını yeniden aktifleştirmek isteyen kullanıcının Instagram sayfasına gelerek kullanıcı adı ve şifresini kullanıp giriş butonuna basması yeterli olacaktır.

Burada önemli olan nokta hesabı yeniden aktif hale getirdikten hemen sonra tekrar dondurulamayacağıdır. Hesabını aktifleştiren kullanıcı yeniden geçici olarak kapatma işlemi gerçekleştirebilmek için en az 1 hafta beklemelidir. 1 hafta sonra talep edilmesi halinde hesap tekrar geçici olarak kapatılabilir.

Benzer İçerik

Instagram yapılan eski yorumları görme

Instagram kullanıcıları hesaplarının ayarlar kısmından daha evvel beğendikleri fotoğrafları görüntüleye biliyorlar. Çoğu instagram kullanıcısı, beğendikleri fotoğraf geçmişlerine ulaşabildikleri gibi yapmış oldukları yorum geçmişine de ulaşmak istiyor.

instagram takibi bırakanlar

Instagram ‘da şifresiz takibi bırakanları görme

Instagram’da takip edilen kullanıcıların sizi takip edip etmediğini görmek için birden farklı yöntem bulunuyor. Bu noktada instagram takip etmeyenleri toplu silme / takip etmeyenleri toplu görme programı oldukça tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir