33 °C Istanbul, TR
4 Ağustos 2021

Son Dakika: Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan 50.000 TL Özel Nakit İmkanı Başladı! Uygun Faizlerle 36 Ay Vade Veriliyor

Son Dakika: Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan 50.000 TL Özel Nakit İmkanı Başladı! Uygun Faizlerle 36 Ay Vade Veriliyor. Bu İki kamu bankasından anında kredi imkanı sağlanıyor. İşte detaylar…

Son dakika kampanyası olarak, iki kamu bankası, yeni kampanyalarını duyurdular. Vakıfbank ve Ziraat Bankası, hızlı bir şekilde para ihtiyacı olan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi vereceği duyurdu. İhtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapan kişiler, 50.000 TL kredi kullanacaklarının da altını çizen bu bankalar, başvuru almaya bugün itibari ile başlıyor. 

Türkiye’deki en iyi köklü iki bankası ve aynı zamanda devlet bankası olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni bir kredi kampanyası duyurdu. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde 50.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilecek ve evraksız olarak onay alabileceksiniz. Banka kredi için sizden kefil istememektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda değerlendirmeye girecek ve kredi siciliniz uygunsa hemen kredi kullandırması yapılacaktır. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ayrı iki banka olmasına rağmen kredi başvuru politikaları aynıdır. Banka kredi notu yüksek olanlara ve sigorta durumu sürekli olanlara öncelikli olarak kredi verecektir. Ayrıca emekli olan müşteriler ise bu bankadan emekli maaşı alması durumunda kredi notu düşük olsa bile kredi alacaklardır.

Ziraat Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası aracılığıyla 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular sadece banka şubelerinden yapılabilmektedir. Bu bankadan maaş alıyorsanız sadece kimliğinizle bankaya gitmeniz yeterli. Banka şubeniz hangi bankaya gidiyorsa o bankaya giderseniz işlem daha hızlı gerçekleşir. Çünkü bağlı olduğunuz Ziraat Bankası şubesi krediyi onaylayacaktır. Başka bir şubeye giderseniz banka yazışma yapacak ve kendi şubenizden onay bekleyeceksiniz. Bankadan maaş alan bir müşteri olmasanız bile şubeye gittiğinizde belgelerinizle başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi verecek.

50.000 TL alacağınız kredi için diğer banka borçlarınız da kapatılacaktır. Banka ödemenizi tek bir bankaya yapmak isteyecek ve eğer geliriniz yeterliyse dilerseniz 50.000 TL üzeri kredi kullanabileceksiniz.

Vakıfbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu yapmak içinde banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Vakıfbank üzerinden maaş alan emekli, çalışan ve devlet memurları bu kredileri anında hesaplarına atabilmektedirler. Dilerseniz internet bankacılığından dilerseniz de en yakın Vakıfbank şubesine giderek 50.000 TL krediyi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde uygun faiz oranları ile birlikte 3 ay erteleme ve ödeme konusunda da 3 ayda bir, 2 ayda bir ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortası olması ve toplamda da 12 aylık (1 sene) sigortalı olması gerekmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda kredi skorunuz uygunsa sigorta durumunuza bakılacaktır. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor. Vakıfbank 50.000 TL üzerinde ayrıca müşterilerine borç kapatma kredisi de vermektedir. Bunun için en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi hakkında bilgi alabilir ve dilerseniz hemen başvurunuzu oradan yapabilirsiniz.

Benzer İçerik

Müge Anlı ATV’den Çekilme Kararını Duyurdu! Acun Ilıcalı’yla Resmen El Sıkıştı…

ATV ekranlarının en beğenilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında skandal olaylar artık noktalandı. Müge Anlı kulis bilgilerine göre ATV’den çekilme kararı aldı. Dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucu, Acun Ilıcalı ile el mı sıkıştı? Eylül’de ekranlara gelmesi beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert artık resmen ücretli! Neler oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir