6 °C Ankara, TR
5 Aralık 2021

Müge Anlı ATV’den Çekilme Kararını Duyurdu! Acun Ilıcalı’yla Resmen El Sıkıştı…

ATV ekranlarının en beğenilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında skandal olaylar artık noktalandı. Müge Anlı kulis bilgilerine göre ATV’den çekilme kararı aldı. Dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucu, Acun Ilıcalı ile el mı sıkıştı? Eylül’de ekranlara gelmesi beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert artık resmen ücretli! Neler oluyor?

Acun Ilıcalı Ocak ayında Exxen platformunu kurmuş ve Netflix’e rakip olduğunu resmen duyurmuştu. Kısa sürede birçok yapımı Exxen’de yayına sokan Acun Ilıcalı kısa biri süre önce merakla beklenen Leyla ile Mecnun dizisinin çekimlerini resmen başlatmıştı.

Acun Ilıcalı’nın ise uzun bir süredir Müge Anlı’nın programını almaya çalıştığı bilinen gerçekler arasında yerini alıyordu. Acun Ilıcalı’nın kısa bir süre önce Müge Anlı ile el sıkıştığı ise iddialar arasında yerini aldı. Bu da ATV’den Müge Anlı’nın programının çekilme kararı aldığını gösterdi! Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert şimdi nerede yayınlanacak?

1 OCAK İTİBARİ İLE EXXEN’DE İDDİASI

Bir sosyal medya hesabı onu hakkında; “Acun Ilıcalı’dan sürpriz Müge Anlı hamlesi! 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlayan ve kuruculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Exxen dijital platformuna bomba bir transferin daha gerçekleşmesi an meselesi..” açıklamasını yaptı ve müjdeyi duyurdu! İşte Müge Anlı’dan Acun Ilıcalı’ya yanıt!

Sosyal medya hesabı; “Son olarak Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Konferans Ligi yayın ihalelerini Exxen için alan Acun Ilıcalı geçmişte de gündeme geldiği üzere Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayın haklarını almak üzere devreye girdi.. Transferin gerçekleşmesi halinde Sonbaharda Müge Anlı ATV’deki programını Exxen’de yapmaya başlayacak” sözlerini dile getirdi.

Dikkatleri üzerine çeken bu gelişmenin ardından ise Müge Anlı’dan ve Acun Ilıcalı’dan açıklama beklenmeye başlandı fakat her iki isimde herhangi bir açıklamada bulunmadı. Sevilerek takip edilen Müge Anlı’nın programını izlemek isteyenler ise artık Exxen’i satın almak zorunda kalacak! Exxen’in aylık ücreti ise 9.90 TL, reklamsız içerik için aylık 19.90 Lira! Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Benzer İçerik

Elon Musk’tan İlgi Çekici Dogecoin (DOGE) Tweeti

Ünlü milyarder Elon Musk, yeni Dogecoin tweet’i ile gündemde. Elon Musk, kripto para birimi kabileciliğinin hayranı değil ve bunu son gönderisinde de vurguluyor. Tesla CEO’su Elon Musk, görünüşe göre milyarder Mark Cuban ve bir grup Bitcoin savunucusu arasındaki son tartışmada taraf oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir