7 °C Ankara, TR
5 Aralık 2021

Elon Musk’tan İlgi Çekici Dogecoin (DOGE) Tweeti

Ünlü milyarder Elon Musk, yeni Dogecoin tweet’i ile gündemde. Elon Musk, kripto para birimi kabileciliğinin hayranı değil ve bunu son gönderisinde de vurguluyor. Tesla CEO’su Elon Musk, görünüşe göre milyarder Mark Cuban ve bir grup Bitcoin savunucusu arasındaki son tartışmada taraf oldu.

Elon Musk, Dogecoin’i “Bitcoin meraklılarına” karşı savunduğu için milyarder Mark Cuban’ı öven bir tweet’e ağlayan bir gülen emoji ile yanıt verdi. Mark Cuban ve Preston Pysh arasında hararetli bir tartışma çıktı. Pysh, Mark Cuban’a meme kripto para birimi Dogecoin hakkında konuşmayı bırakması için yalvardı ancak milyarder reddetti.

Mark Cuban, Dogecoin’in kripto para piyasasına “ucuz bir giriş” olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Mark Cuban, kripto para birimlerinin eğlenceli tarafını gördüğü için kripto para topluluğunu övüyor. Elon Musk’a yanıt olarak Pysh, Dogefather’ın Mayıs başında çok heyecan verici “Saturday Night Live”ı açmasından bu yana Dogecoin’in Bitcoin’e karşı ne kadar kötü performans gösterdiğini canlı bir şekilde gösteren tabloyu yayınladı.

Elon Musk, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti

Elon Musk, Bitcoin’e yoğun bir şekilde yatırım yapmasına rağmen, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti. Mayıs ayında Tesla patronu, Peter McCormack’i Dogecoin savunuculuğu hakkında “iğrenç” başlıklar açtığı için eleştirdi. Ağustos ayında Elon Musk, Mark Cuban ile ödemeler söz konusu olduğunda Dogecoin’in en güçlü kripto para birimi olduğu konusunda anlaşmıştı.

Benzer İçerik

Müge Anlı ATV’den Çekilme Kararını Duyurdu! Acun Ilıcalı’yla Resmen El Sıkıştı…

ATV ekranlarının en beğenilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında skandal olaylar artık noktalandı. Müge Anlı kulis bilgilerine göre ATV’den çekilme kararı aldı. Dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucu, Acun Ilıcalı ile el mı sıkıştı? Eylül’de ekranlara gelmesi beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert artık resmen ücretli! Neler oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir