1 °C Istanbul, TR
16 Ocak 2021

Elif Gültekin ‘i döven Kürşat Zabun için KürşatZabunTutuklansın talebi

İddiaya göre, 6 Eylül Pazar günü Muğla ‘nın Milas ilçesinde isminin Kürşat Zabun olduğu belirlenen şahıs, ilçede hizmet veren bir marketin kadın sahibi Elif Gültekin’ i darp etti.

İddiaya göre, 6 Eylül Pazar günü Muğla ‘nın Milas ilçesinde isminin Kürşat Zabun olduğu belirlenen şahıs, ilçede hizmet veren bir marketin kadın sahibi Elif Gültekin’ i darp etti.

Olay esnasında duruma şahit olan çevredeki insanlar tarafından olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinde market sahibi kadına müdahale edildi. Yapılan müdahale sonrasında Elif Gültekin ‘in kulağına 5 farklı yerinden dikiş atıldı. Mağdur kadının göz altında yırtıkların da oluştuğu görüldü.

Market sahibi kadını önce sözlü taciz eden ve sonrasında fiziksel olarak darp eden zanlı Kürşat Zabun karakolda alınan ifadesi sonrasında serbest bırakıldı.

Olayın ve zanlının serbest bırakılmasının sosyal medyaya yansıması sonrasında özellikle Twitter’da #KürşatZabunTutuklansın etiketiyle bir çok paylaşımda bulunuldu.

İşte o dehşet görüntüleri:

Benzer İçerik

Instagram yapılan eski yorumları görme

Instagram kullanıcıları hesaplarının ayarlar kısmından daha evvel beğendikleri fotoğrafları görüntüleye biliyorlar. Çoğu instagram kullanıcısı, beğendikleri fotoğraf geçmişlerine ulaşabildikleri gibi yapmış oldukları yorum geçmişine de ulaşmak istiyor.

Instagram Story oluşturabileceğiniz uygulamalar

En çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram uygulaması farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Kimi kullanıcı yalnızca fotoğraf ve video paylaşımı yapmak için kullanırken, kimisi de mesajlaşmak ve hikaye paylaşmak ya da ticaret yapmak için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir